کلاس مربیگری سگ با محمد قادرپناه

مربیگری سگ را اصولی و حرفه ای یاد بگیر!

آموزش مربیگری سگ حرفه ای

کلاس مربیگری سگ با محمد قادرپناه برای افرادی مناسب است که می خواهند شروع به مربیگری سگ کنند. کلاس های مربیگری سگ به صورت حضوری می باشد و افراد باید به صورت تئوری و عملی شروع به فعالیت مربیگری کنند. بعد از اتمام کلاس های مربیگری شما در کنار محمد قادر پناه می توانید در تیم شروع به فعالیت کنید.

اگر به دنبال این هستی که یک مربی حرفه ای سگ بشی و بتونی از این راه کسب درآمد کنی، بدون که خوب جایی اومدی! محمد قادرپناه تا زمانی که حرفه ای بشی کنارت هست;)
ثبت نام در کلاس مربیگری سگ
ثبت نام در کلاس مربیگری سگ

• آموزش 0 تا 100 مربیگری سگ
• رفتارشناسی
• شخصیت سازی
• حمله و دفاع

همین حالا شروع کن ثبت نام در کلاس
سرفصل ها
فرامین پایه
فرامین پیشرفته
فرامین نمایشی
رفتار شناسی
قطعا تمام فصل ها نیستند!

شما در کنار محمد قادرپناه شروع به مربیگری می کنید و تمامی ترفند و مهارت های لازم را کسب خواهید کرد.

پایه های دفاع و حمله
شخصیت سازی
اصول درست مربی
اصول گارد
درباره مربی
مربی سگ محمد قادرپناه

محمد قادرپناه

Mohammad Ghaderpanah

سلام! من محمد قادرپناه هستم مربی و رفتار شناس سگ. تقریبا هفت سالی هست که کار خودم رو به صورت تخصصی در حوزه آموزش و تربیت سگ ها استارت زدم. کار اصلی ما در مجموعه چنج پلاس بررسی و آموزش تخصصی سگ های فمیلی داگ، سگ های گارد و سگ های خدماتی هست. من سعی کردم فضایی رو درست کنم که انواع اقسام نژاد های سگ را برای امداد رسانی و زندگی بهتر آموزش دهیم تا هم سگ ها و هم صاحبین از وجود هم دیگر لذت ببرند.

تجربه های داشنجو
مشکات رضایی مشکات رضایی

من حدود 1 سال است که با آقای قادرپناه کار میکنم و از همون یک سال قبل هم مربیگری رو از آقای قادرپناه یاد گرفتم. واقعا ممنونم ازشون تمام چیز های لازم رو به من گفتن، تموم اصول رو مو به مو به من آموزش دادن و همین موضوع باعث شد کنارشون و در تیمشون فعالیتم رو شروع کنم.

دنیز حریریان دنیز حریریان

یک سال پیش بود که من با دیدن ویدیو های آقای قادرپناه علاقه مند به مربیگری شدم.، البته علاقه من به سگ ها هم بود که منو به این سمت کشوند. در کلاس آقای قادرپناه ثبت نام کردم و بی نظیر بود. تونستم تموم چیز هایی که یک مربی سگ نیاز داره رو کنار آقای قادرپناه یاد بگیرم. بعد از اینکه آموزش هام تموم شد در کنار آقای قادرپناه شروع به فعالیت کردم و الان عضوی از تیم قادرپناه هستم و خوشحالم.

سینا سینا

من سینا هستم و فکر میکنم تا الان حدود 8 ماه هست که در کنار تیم آقای قادرپناه مشغول یادگیری و تمرین هستم. به جرات می تونم بگم یکی از بهترین ها هستن آقای قادرپناه انقدر با حوصله و با حال خوب موضوعات رو بیان میکنه آدم جذب میشه. الان واقعا کنار آقای قادرپناه و تیمشون دارم کار میکنم و عالی هستند.

مهدی مهدی

من خیلی علاقه داشتم به سگ ها و خیلی دوست داشتم وقتی میدیدم آقای قادرپناه با سگ ها تمرین میکنه، خیلی دوست داشتم که در کلاس های ایشون شرکت کنم و بالاخره شد و من تونستم در کلاس ها ثبت نام کنم و الان 6 ماه هست که از آموزشم گذشته و واقعا میتونم بگم نظیر ندارن اقای قادرپناه

ثبت نام
برای ثبت نام با شماره ۰۹۰۲۷۶۷۶۶۶۱ تماس بگیرید
بیشتر بخوانید

مربیگری سگ یکی از کلاس های آموزشی است که شما میتوانید با گذراندن این کلاس 0 تا 100 تربیت سگ را آموزش ببیند و به یک مربی سگ تبدیل شوید. اگر که به موضوع مربیگری سگ علاقه دارید می توانید با ثبت نام در این کلاس شروع به کسب مهارت کنید. محمد قادرپناه مربی و رفتار شناس سگ هر آنچه که خودش در کلاس ها و تمرین ها استفاده می کنید را به صورت کامل به شما آموزش می دهد.

کلاس مربیگری سگ 60 ساعت می باشد که به صورت تئوری و عملی برگذار می شود. شما در این کلاس با توجه به زمانی که میگذارید می توانید توانایی یک مربی حرفه ای سگ را یاد بگیرید. اگر که دوست دارید در کلاس مربیگری سگ محمدقادرپناه شرکت کنید می توانید در فرم زیر ثبت نام کنید.

توجه داشته باشید که اگر کار شما خوب باشد و در کلاس ها باهوش باشید می توانید وارد تیم محمد قادرپناه شوید.

مواردی که در این کلاس آموزش میبینید:

  • فرامین پایه
  • فرامین پیشرفته
  • فرامین نمایشی
  • رفتار شناسی
  • پایه های حمله و دفاع
  • شخصیت سازی
  • و…

۰۹۰۲۷۶۷۶۶۶۱

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به کمک داری؟