مـــربــی ســــگ

با مربی خوب سگ خودتون رو با شخصیت کنید!

مربی سگ به کسی گفته می شود که توانایی ارتباط با سگ و آموزش دادن به سگ را داشته باشد. به طور کلی مربی سگ تمامی رفتار های بد سگ را حذف می کند و رفتار های درستی که صاحب سگ نیاز دارد با به او آموزش می دهد.

مزایـــای داشتن مـــربــی ســـگ

مشاوره رایگان نیاز داری؟
همین حالا تماس بگیر! زمان پاسخگویی از ساعت 10 صبح تا 9 شب می باشد
09027676661

چـــرا مـربی ســگ باید داشته باشیم؟

قطعا غریزه سگ ها با ما انسان ها کاملا متفاوت است و ممکن است سگ ها کار هایی انجام دهند که به مزاج ما انسان خوش نمی آید. شما برای اینکه بتوانید رفتار های غریزی سگ ها را جایگزین رفتار های مناسب کنید، نیاز به مربی سگ دارید. احتمالا در جاهای مختلف دیده باشید که برخی سگ ها بسیار با ادب هستند و هر فرمانی که صاحبین می دهند و رو به درستی اجرا می کنند. این موضوع تلاش مربی سگ است که با تمرینات و آموزش های مختلف سگ را آموزش داده است. پس اگر میخواهید یک سگ با شخصیت داشته باشید نیازمند مربی است.

محمد قادرپناه با سابقه درخشان

+3200
قلاده آموزش سگ
+1600
مشاوره موفق
+3
مجموعه فعال

مربی سگ محمد قادرپناه کیست؟

محمد قادرپناه با بیش از 8 سال سابقه مربیگری سگ توانسته بیش از 3200 قلاده سگ را آموزش دهد. تخصص اصلی محمد قادرپناه آموزش سگ های فمیلی داگ، سگ های گارد، حرکات نمایشی، سگ ها امداد و سگ ها خدماتی می باشد. یکی از ویژگی های برتر محمد قادرپناه آموزش بدون تنبیه و بروز مشکل به سگ است، شعار محمد قادرپناه بدون درد و تنبیه است، چرا که تمامی آموزش با استفاده از تاییده های مثبت و منفی است و سعی شده از طریق انگیزه های سگ تمامی آموزش ها به سگ داده شود. محمد قادرپناه با تاسیس 3 مجموعه فعال در ایران توانسته خدمات مختلفی همچون کلینیک دامپزشکی، پت شاپ، آموزش سگ، آرایش و شستشو را ارائه دهد.

سر فصل های آموزش سگ

رفتارشناسی
وظیفه صاحبین
انگیزه سگ ها
ترس و استرس
حساسیت زدایی
معرفی جامعه
کنترل واق زدن
بالا بردن تمرکز سگ
کنترل گاز گرفتن
تنها ماندن در خانه
رفع ناهنجاری
کاربردی کردن فرامین مقدماتی
انجام فرایند از راه دور
ارتباط گیری با صاحب
رفتار مناسب سگ با افراد
حساسیت زدایی به محرک ها
همقدم بودن سگ با بند و بدون بند
حمله از راه دور (گارد)
حمله از فاصله کم (گارد)
حمله از فاصله کم (گارد)
حمله از فاصله کم (گارد)
اخطار دادن (گارد)
و خیلی از مباحث دیگر…

سوالات متداول

ویژگی یک مربی سگ خوب چیست؟

مربی سگ باید به تمامی نژاد های سگ مشرف باشد و بتوانید به خوبی با تمامی نژاد ها ارتباط برقرار کند. مربی سگ باید رفتار شناسی در سگ ها را به خوبی بلد باشد تا با استفاده از رفتارشناسی درست رفتار های بد سگ را جایگزین رفتار های خوب بکند. اما به این معنی نیست که غریزه سگ را از او بگیریم، فقط غریزه های سگ را جایگزین میکند. یکی از ویژگی های برتر مربی خوب این است که آموزش سگ را بدون تنبیه انجام دهد و تنها با تاییدیه مثبت و منفی این کار را انجام دهد.

از کجا مطمئن باشم با مربی سگ مشکلات سگ من برطرف میشه؟

مربی سگ باید به شما تضمین دهد تا بتوانید آن چیزی که نیاز دارید به شما تحویل دهد. محمد قادرپناه تمامی آموزش های خود را با تضمین، ارائه می کند که این امر باعث برتری مربی سگ می شود.

چطور میتونیم مربی سگ رزرو کنم؟

برای رزرو مربی سگ می توانید با شماره 09027676661 تماس بگیرید و کلاس خود را رزرو کنید. علاوه بر اون می توانید با استفاده از فرم پایین صفحه رزرو خود را انجام دهید.

اگر مربی سگ داشته باشم همه مشکلات سگ من برطرف میشه؟

در ابتدا شما مشکلات خود را به مربی سگ توضیح می دهید و مربی سگ شما را راهنمایی میکند و شما میتوانید سرفصل و کلاس هایی که به شما پیشنهاد می شود را انتخاب کنید و مربی سگ همان چیزی که شما نیاز دارید را به شما تحویل می دهد. همچنین محمد قادرپناه تمامی آموزش های خود را با تضمین ارائه می دهد که خیال شما از بابت همه چی راحت باشد. +

فرم ثبت نام آنلاین